Fizjoterapia w formie treningu personalnego

Fizjoterapia w formie treningu personalnego

Fizjoterapia w formie treningu personalnego jest programem idealnym jeżeli jesteś po operacji kręgosłupa, po rekonstrukcji więzadeł krzyżowych bądź po jakiejkolwiek innej interwencji chirurgicznej, a mimo to nadal chcesz uprawiać sport, chcesz ćwiczyć, chcesz schudnąć, poprawić wygląd sylwetki, chcesz zwiększyć wydolność mięśniowo-oddechową.

Jeżeli w trosce o własne zdrowie boisz się zajęć w licznych grupach, boisz się samodzielnych treningów na siłowni, to my oferujemy treningi personalne pod czujnym okiem specjalisty – fizjoterapeuty.
Ćwicząc pod okiem terapeuty masz pewność, ze treningi prowadzone są z naciskiem na technikę, tak aby nie zaszkodzić. Ćwiczenia dobierane są dla każdej osoby pod względem motorycznym i biomechanicznym. Masz pewność, że każde ćwiczenie będzie poprawnie wykonane, dzięki czemu efekt będzie natychmiastowy.

Dzięki naszej pomocy nie będziesz obawiać się kontuzji, ważne jest bowiem aby prawidłowo ocenić Twoje możliwości. Podczas zajęć jesteśmy cały czas przy Tobie: uczymy, korygujemy, motywujemy. Fizjoterapia w formie treningu personalnego jest programem idealnym dla Ciebie!

Zapraszamy na zajęcia do Klubu New Age Fitness