Usługi i zapisy

DIAGNOZA PROCESÓW INTEGRACJI SENSORYCZNEJ – 400 zł
Diagnoza to najczęściej dwa/trzy godzinne spotkania, na które składają się: wywiad, testy, próby obserwacji klinicznej, omówienie na podstawie pisemnego raportu wraz z zaleceniami i wskazówkami do pracy w domu. Dokładna ilość wizyt zależy od indywidualnych potrzeb dziecka i jest dostosowana do jego wieku i możliwości.
Naszym celem jest postawienie rzetelnej diagnozy, jej cena jest stała niezależnie od ilości spotkań. Podejmiemy się pracy w każdym przypadku. Jeśli twoja pociecha jest nieśmiała, ma trudności w nawiązywaniu relacji lub z innego powodu nie uda się zrobić badań w standardowym czasie to dobrze trafiłeś.

TERAPIA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ 50 min – 120 zł
Terapia i koncepcja integracji sensorycznej poparta jest wieloletnimi badaniami. To przemyślana przez terapeutę zabawa ukierunkowana na potrzeby dziecka. Zawiera w sobie zestaw dokładnie dobranych, mających swoje uzasadnienie ćwiczeń. Obserwujący z boku rodzic często ma wrażenie, że ich dziecko się tylko bawi, ale zadania proponowane przez terapeutę zawsze mają cel terapeutyczny. Po zajęciach rodzic otrzymuje od terapeuty krótką informację dotyczącą przebiegu zajęć – nad czym pracowano, co się udało, z czym jest problem i co należy poćwiczyć w domu.

KONSULTACJA W ZAKRESIE PRZEBIEGU PROCESÓW INTEGRACJI SENSORYCZNEJ – czas uzależniony od potrzeb dziecka 120 minut – 300 zł
Jest formą podsumowania wyników dziecka po okresie terapii lub kontrolną oceną funkcjonowania dziecka na wniosek rodzica. Wymagane są poprzednie badania dziecka w formie pisemnej.

TERAPIA RĘKI – 40 min 90zł
Terapia prowadzona jest w doskonale wyposażonym gabinecie zgodnie z powszechnymi standardami. Zajęcia to świetna zabawa z użyciem zarówno profesjonalnych (ścianka wspinaczkowa, drabinki statyczne i podwieszane, piłki, zabawki Montessori) jak i samodzielnie wykonanych pomocy dostosowanych do indywidualnych możliwości i zainteresowań dziecka.

TERAPIA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ Z TERAPIĄ RĘKI – 60 min 140 zł
Zajęcia tego typu wzbogacone są o elementy ćwiczeń usprawniające zarówno duże jak i precyzyjne ruchy rąk i dłoni. Podczas zajęć zintegrowanych pracujemy z dzieckiem na sprzęcie podwieszanym jak i przy stoliku.

ZAPISY
Masz wątpliwości czy diagnoza i terapia jest dla ciebie? Zadzwoń. Rozmowa pomaga podjąć decyzję. Nakreślisz sytuację, w której się znajdujesz, a my postaramy się pomóc. Przy zapisie na zajęcia honorujemy diagnozy procesów integracji sensorycznej z innego ośrodka, nie starsze niż 6 miesięcy od daty przeprowadzenia. W innym przypadku konieczne może być wykonanie konsultacji (badań kontrolnych).

Katarzyna Jakubik – 603 580 449
Michalina Ziątek – 660 915 883

Terapia integracji sensorycznej
Terapia integracji sensorycznej